Projekt - Vánoční potěšení

děkujeme Vám za spolupráci při školkovém projektu „Podzimní světýlkování“. Děti si toto období náležitě užily a těšily se z výrobků, které společně vytvářely. Fotografie z daných činností naleznete na web stránkách naší školky.

V předvánočním období přicházíme s dalším projektem „Vánoční potěšení“. Na označeném stromečku u vchodu do MŠ najdete úkol, který, když s dětmi doma splníte, přinese radost Všem dětem a věříme, že i Vám. Děti budou ve školce s paní učitelkami prožívat předvánoční čas vánočními tradicemi a výrobou vánočních dárků. Ve čtvrtek 16.12. 2021 s dětmi dopoledne stromeček na školní zahradě rozsvítíme, společně si zazpíváme koledy a před obědem ve třídách bude na děti čekat vánoční kouzelné překvapení - potěšení. Stromeček tento den necháme svítit do 17:00 hod., abyste i Vy mohli s dětmi zažít vánoční atmosféru ve školce.

Všem Vám přejeme klidný adventní čas plný dětských úsměvů a štěstí z přítomnosti Vašich blízkých.

Kolektiv Mateřské školy Klíčanská