Vážení rodiče,

v týdnu od 4. - 7.5. si vyzvedněte ze školky věci vašich dětí. Vše již máte připraveno, stačí jen přijít a vyzvednout. Prosíme, dodržujte harmonogram: každý den od pondělí 5.5. do čtvrtka 7.5. v časech od 8 - 11 hod. a od 11.30 - 15.30 hod. U branky vždy volejte pevnou linku MŠ 284 684 671, kolegyně vám přijdou otevřít. Školku připravujeme na celkovou dezinfekci. Pokud si někdo nebudete moci věci vyzvednout, necháme vám je v MŠ a po otevření, si je přeberete. Čekáme na vydání metodiky k otevírání MŠ. Sledujte naše stránky, pokud budeme mít pevné informace k otevření MŠ, budeme vás neprodleně informovat. Pro zabavení dětí nezapomeňte používat námi připravované materiály v předešlé aktualitě - Předškoláci doma - třídní činnosti.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na brzké shledání.

https://www.praha8.cz/Provoz-materskych-skolek.html