ZPRAVODAJ

Vážení rodiče, milé děti,

ve čtvrtek 14.12. 2023 Vás zveme na rozsvícení vánočního stromku na naší školní zahradě. Akce začne v půl páté odpoledne. Prosíme rodiče, zda by si mohli děti převzít do této hodiny a pobýt s námi společně u stromečku. Děti zazpívají koledy, pomohou rozsvítit stromeček a dále budete moci ochutnat vánoční cukroví, které pro Vás a Vaše děti upekly naše šikovné paní kuchařky. Na označeném stromečku u vchodu do MŠ najdete úkol, který, když s dětmi doma splníte, přinese radost Všem dětem a věříme, že i Vám. Děti budou ve školce s paní učitelkami prožívat předvánoční čas vánočními tradicemi, výrobou vánočních dárků a radostnými chvilkami u stromečku. 

Všem Vám přejeme klidný adventní čas plný dětských úsměvů a štěstí z přítomnosti Vašich blízkých.

Kolektiv Mateřské školy Klíčanská