Vážení rodiče, 

ve školním roce 2020/2021 se na vás budeme těšit od úterý 1.9. 2020. Prosíme o pročtení důležitých dokumentů /Školní řád, Pokyny k provozu a informace pro nově přijaté děti/. Pro všechny rodiče /i stávající/ bude důležitá avizovaná schůzka rodičů. Rozdělení dětí do tříd bude vyvěšěno v den nástupu na hlavní nástěnce u vchodových dveří. 

Těšíme se na vás - kolektiv MŠ.

Schůzka rodičů

V úterý 1. září od 17:00 hodin proběhne úvodní schůzka rodičů na zahradě MŠ, při dešti v modré třídě. Prosíme rodiče, aby počet účastníků rodiny omezili na jednu osobu. Informace, které na schůzce získáte, budou pro Vás důležité a pro spokojený pobyt dítěte ve školce potřebné. Žádáme Vás, zúčastněte se schůzky bez přítomnosti dětí, abychom měli na naše setkání a Vaše dotazy čas a klid.

Program: