Vážení rodiče,

od středy 14.10. 2020 do odvolání jsou uzavřeny všechny stupně škol s výjimkou škol mateřských. Naše mateřská škola zatím nabízí provoz v běžném režimu. Pokud by docházelo k omezení provozu díky epidemiologické situaci, budeme Vás informovat. Pokud by bylo omezení pro celou MŠ, informace podáme prostřednictvím webových stránek – www.ms-klicanska.cz /sekce Aktuality/, pokud by docházelo k omezení jednotlivců či tříd, budou konkrétním zákonným zástupcům zasílány e-mailové zprávy.

Uvědomujeme si, jak nelehkou situací v těchto dnech procházíte. Věříme, že společně tuto dobu zvládneme. I nadále se budeme snažit zajišťovat pro Vaše děti kvalitní předškolní vzdělávání.

Věnujte pozornost bezpečnostním pokynům s účinností od 1.9. 2020.

Přejeme Vám pevné zdraví.

Za kolektiv MŠ

Mgr. Šárka Fišerová

        ředitelka školy