pozorně čtěte níže přiložené odkazy /pokyny k provozu do 30.6., platba školného do 30.6., vyúčtování SRPŠ, vyúčtování plavání, nahlášení docházky 2020/2021.

Pokud vaše dítě již do konce školního roku nenastoupí, vyzvedněte si výkresy, starší předškoláci i penály a ti, co si během uzavření školy nepřišli pro oblečení, tak i to máte ve školce připraveno. Děti, co odcházejí do ZŠ budou mít ve školce od 15.6. připraveny šerpy a knížku na památku.  Před vaší návštěvou nám zavolejte, my vše pro vás připravíme. Rádi vás uvidíme a rozloučíme se s vámi. I nadále budeme pro vás a vaše děti do konce školního roku vkládat na naše web stránky /Aktuality – Předškoláci doma – třídní činnosti/ inspirace a náměty pro domácí činnosti.