Vážení rodiče,

protože situace kolem nemoci COVID-19 stále zůstává velmi nejistá v předvídání vývoje, dále z důvodu omezení kontaktů cizích osob s dětmi a personálem mateřské školy a  s tímto se zvyšující náročností na dezinfikování použitých prostor MŠ  v souvislosti s nedostatkem personálu při zdravotních absencích, rušíme do 31.12. 2020 všechny akce, včetně kroužků AJ pro předškoláky a Flétničky. 

Prosíme rodiče, aby zvážili nutnost docházky dítěte do MŠ. Mateřská škola je v tuto dobu otevřena přednostně pro rodiny, které potřebují zajistit dohled nad svými dětmi z pracovních důvodů a pro povinně vzdělávané děti. Také prosíme o využití délky pobytu dítěte v MŠ na nezbytně potřebnou dobu. Pokud můžete, vyzvedávejte si děti po obědě /povinné předškolní vzdělávání probíhá od 8:30 – 12:30 hod./. Pokud Vaše dítě nebude dlouhodobě navštěvovat školku /minimálně celý měsíc/, můžete zažádat o odpuštění platby školného. Žádosti na měsíc listopad zasílejte nejpozději do 1.11. 2020 na prosinec do 1.12. na email: info@ms-klicanska.cz.

Stále dbejte na vydaná nařízení naší mateřské školy od 1.9. 2020 /viz. příloha/.

Děkuji Vám za spolupráci a přeji Vám i Vašim dětem pevné zdraví.

Mgr. Šárka Fišerová, ředitelka školy